مشاوره خرید 33673237-076 

تابستان سال 1401 کرکره فروشگاه اینترنتی لپ تاپ خوب را بالا بردیم. لپ تاپ خوب متولد شد تا هر چیزی را که می‌خواهید، با دستی باز از میان تنوع کالاها انتخاب کنید و با چند کلیک بخرید؛ امن‌تر، ساده‌تر، کم‌هزینه‌تر و با حسی خوب و عالی

من حسین حیدری هستم، موسس فروشگاه لپ تاپ خوب، سال 99 با کوهی از انگیزه به دنبال ساختن رویا و آرزوهام بودم و میخواستم خودم رو برای خودم ثابت کنم، این شد که یهو وسط دبیرستان رفتم و از کار در یک تزئیناتی ماشین شروع کردم از اونجایی که از بچگی عاشق تکنولوژی بودم، کارم در تزئیناتی خیلی دووم نیاورد. و از اونجا روونه استریو شدم. اونجا بود که جرقه عجیبی داخل ذهنم زده شد که اره خودشه کامپیوتر و کارای کامیپوتری و بعد از یه مدت نسبتا کوتاه تصمیم گرفتم که خدمات کامپیوتری سیار راه بندازم و در این مسیر تا حد زیادی موفق شدم این شد که من درس و دانشگاه رو گذاشتم کنار و از منطقه امنم خارج شدم و دل و زدم به دریا و اولین فروشگامو با شراکت برادرم رضا حیدری زدم، اول اول از خدمات کامپیوتری شروع کردم و 2 سالی با همه چالش‌های شیرین و جذابش ادامه دادیم و در همین حین به صورت کم و بیش فروش لپ تاپ هم شروع کردیم ولی نه به صورت جدی و با همون علم ناقصی که در زمینه فروش داشتم شروع کردم و بعد آگهی زدم برای جذب نیرو در زمینه خدمات و با یک پرسنل استارت زدم و کم کم به 7 نیرو رسیدیم.
و بعد یه مدت متوجه شدم نه این کار اون کاری نیست که من میخوام برای همین تصمیم گرفتم از خدمات تغییر کاربری بدم به فروش لپ تاپ و بعد از 2 سال به صورت کامل خرده فروشی و تعمیرات رو حذف کردم و فقط تمرکز کردم روی فروش لپ تاپ و همین موقع‌ها تصمیم گرفتم یکمی ذهنمو قلقک بدم و در زمینه فروش و بازاریابی به لول بالایی برسم و شروع کردم به آموزش دیدن و اجرا کردن از سایت مدیر سبز که واقعا تجربه منحصر به فردی بود و من مطالب زیادی یاد گرفتم.
و بعد از چندین ماه فروش تخصصی لپ تاپ و آزمون خطا کردن یک استراتژی فروش با کمک مجموعه برنامه ریزی کردیم و طبق این برنامه پیش رفتیم و بعد از مدتی فروشگاه اینترنتی هم راه انداختیم و روز‌به‌روز انگیزه ما برای این کار بیش‌تر می‌شد و هر روز ایده‌های بیشتر و هوشمندانه تر به ذهنمون می‌رسید و هی ذوق میکردیم که کی وقتش میرسه عملیش کنیم.
ممنونیم که لپ تاپ خوب رو همیشه حمایت کردین و مورد لطف خودتون قرار دادین از اینکه به ما اعتماد کردین و ما رو برای خرید انتخاب میکنید از شما سپاسگزاریم.
لپ تاپ خوب هر روز در حال توسعه است و ایده‌های جذابی برای اجرا داره و حرف‌های زیادی برای شنیدن.

کرکره‌های لپ تاپ خوب ما هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز بالاست. چرا که خرید آنلاین، حالا سبک زندگی ما را می‌سازد. می‌خواهیم زندگی برای شما راحت‌تر باشد، همه‌چیز در دسترس باشد و در هیچ‌ نقطه‌ای از کشورمان، هیچ کسی در خرید آنلاین دچار مشکل نشود. می‌خواهیم جایی باشیم که هر لحظه و هرجا هموطنان ما نیاز به سیستمی پر قدرت داشتند ما به سرعت نور به دستشان برسانیم.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

0 مقایسه
0 علاقه مندی ها